Escape Room – ciekawa i porywająca gra

czas gry escape room

Szukając pomysłu na ciekawe spędzenie wolnego czasu, warto spojrzeć w stronę gry jaką jest escape room. Kraków to jedno z tych miast, w których takich miejsc znajdziemy nawet całkiem sporo. Dlaczego powinniśmy je odwiedzać? Otóż przede wszystkim każdy pokój zagadek wymaga od nas zdolności logicznego myślenia oraz poruszania się w trudnym świecie łamigłówek. Niewątpliwie jest to więc pasjonująca zabawa i całkiem niezła przygoda.

Różne scenerie pokoi zagadek

Bardzo dużą zaletą jaką wyróżnia się escape room jest też to, że absolutnie nie sposób się podczas niej nudzić. Wszystkie sprawy do rozwiązania są bowiem unikatowe, więc nie zachodzi ryzyko zapamiętania, którejś z nich. Pokój zagadek może być przygotowany w wielu różnych sceneriach, od przygodowych po sceny niczym z horroru, a więc gracze mają opcje zabawy w takim klimacie, jaki lubią.

Cena gry jest zdecydowanie akceptowalna

No dobrze, a jak wygląda to jeśli chodzi o koszty? Tutaj także nie należy się tego obawiać. I chociaż obecnie rzecz jasna cennik jest zróżnicowany w zależności od na przykład miasta, to jednak śmiało, można powiedzieć, że na wstęp do takiego miejsca może sobie pozwolić niemalże każdy. Między innymi te powody sprawiają, że pokoje zagadek są chętnie wybierane zarówno przez osoby dorosłe, jak i młodzież.

Szczegóły o grze escape room

Podczas gry liczy się spostrzegawczość i logiczne myślenie, ale też szybkość. Trzeba działać i błyskawicznie myśleć, bo czas odliczany do końca gry wciąż płynie. W zależności od lokalu może być on nieco inny, ale standardowo w escape room gra się przez około godzinę. I uwierzcie, godzina ta bardzo szybko i przyjemnie Wam zleci, a jeśli jeszcze nie próbowaliście tej gry, to mocno zachęcam, bo jest więcej niż rewelacyjna.

Polecam Wam świetny escape room – Lost Room Kraków – szczegóły znajdziecie na ich stronie internetowej. Grę możecie zarezerwować online, a lokal firmy mieści się w centrum miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *