Technologia 6K w najnowszych modelach dronów DJI

Krystalicznie czysta jakość zdjęć najnowszych modeli dronów, które udostępnia sklep Autel. Najnowsza technologia 6K znacznie przebija poprzednie modele, oparte co najwyżej na standardzie 4K. Słynne drony DJI zaskakują jakością wykonania w przełożeniu na tak przystępną cenę. Najinteligentniejszy dron 6K na rynku precyzyjnie wykonuje swoje zadania, zawsze rozumie zadawane polecenia i nie panikuje w przypadku obecności innych obiektów. Nie można zapominać o długim czasie użytkowania, co zapewniają wytrzymałe baterie do dronów.

Wysoka wytrzymałość w każdych okolicznościach

Drony DJI odporne są na każde warunki atmosferyczne. Co prawda nie powinno się ich używać w czasie intensywnych burz czy wiatrów, ale gdyby już do takiej sytuacji doszło to szansa do utracenia sprzętu jest niewielka. Dron 6k świetnie radzi sobie z deszczem, potrafi uchwycić w jakości HD pojedyncze krople i nie rozmaże reszty obrazu. Nie straszna mu jest też noc, gdzie dzięki dodatkowemu podświetleniu może uchwycić początkowo niewidoczne obrazy. Naturalna kolorystyka zachwyca różnorodnością i brakiem zbędnych przyciemnień. Największą zaletą w kwestii wytrzymałości są z pewnością baterie do dronów. Wysoka jakość obrazu nie wpływa na szybkość ich zużycia. Sklep Autel zapewnia o wielu dodatkowych trybach, które się z tym wiążą. Funkcja obrotu 180 stopni czy Sphere, która potrafi uchwycić obraz w trudnych warunkach z pewnością nie działałyby tak dobrze przy ograniczonym okresie użytkowania dronu. Świeżą opcją jest również funkcja śledzenia chociażby helikopterów, przez co nie stracimy z radaru interesującego nas obiektu.

Krystaliczna jakość obrazu

Drony DJI dysponują bardzo płynną transmisją bez zbędnego przycinania, co jak wiemy jest bardzo potrzebne przy tak dużych rozdzielczościach jak 6K. Dane są bardzo szybko przesyłane pomiędzy poszczególnymi obrazami. Godna wyróżnienia jest duża matryca, która gwarantuje zdjęcia na poziomie 20MP. Obraz można zapisać w formacie RAW, bardzo cenionym przez twórców filmów i fotografii ze względu na rozpiętość tonalną. Porównując te parametry z innymi modelami w podobnych cenach widać wyraźną różnicę w jakości. Warto z tego względu szybko odwiedzić sklep Autel. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *