Odwieczne pytanie – kapela czy dj na wesele?

dj na wesele - mój wybór

Kapele, zespoły muzyczne czy orkiestry umilają nam przyjęcia weselne muzyką od niepamiętnych czasów. Jeśli wybierzemy sprawdzonych muzyków, to zapewne nie będziemy narzekać na ich pracę. Inną, zdobywającą popularność, opcją na obsługę muzyczną wesele jest dj weselny. Z biegiem lat ma on coraz większą liczbę zwolenników i pojawiają się stale dyskusje czy dj na wesele jest lepszą opcją czy jednak gorszą. Jedni twierdzą, że tak, a inni, że nie. To jak to z tym jest naprawdę? Kto w tym sporze ma rację?

Uczciwie stawiając sprawę, można powiedzieć, że obie strony mają swoje racje, niemniej ja osobiście dużo więcej plusów widzę w ofercie jaką proponuje dj weselny i przy takiej formie obsługi wesela obstaję. Ktoś może się z tym nie zgodzić, ale popatrzmy na realne korzyści jakie daje nam na przykład Exclusive Djs – dj na wesele Kraków i wtedy sami ocenicie.

Nie będę pisał banałów, że bez dobrej muzyki nie da się bawić, itd., bo to uważam, że każdy z nas dobrze wie. Przejdę do konkretów. Dj na wesele to oprócz dużo szerszego repertuaru muzycznego do wyboru, czyli większy pole do ułożenia harmonogramu utworów muzycznych, jakie zostaną zagrane na przyjęciu, także świetne i widowiskowe przygotowanie kompletnej oprawy świetlnej wesela oraz wielu spektakularnych efektów, jak podświetlany parkiet czy gęsty sztuczny dym. Elementy te znacząco wpływają na atrakcyjność wesela oraz lepszą zabawę taneczną.

Idąc dalej, dj weselny to również gwarancja idealnego nagłośnienia, czy to małej sali czy bardzo przestronnej. Nie możemy zapominać, że dj to także często wodzirej lub jeśli sam nim nie jest, to zazwyczaj z takim fachowcem współpracuje. Ma to ogromny wpływ na rozwój i przebieg całej zabawy weselnej. I na koniec jeszcze szybko o cenach. Choć dobry dj na wesele to niemały koszt, to zestawiając go z ceną jaką przyjdzie zapłacić za usługi profesjonalnej orkiestry czy zespołu, i tak z reguły okazuje się, że finalnie dj będzie opcją tańszą, a przy okazji lepszą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *