Oferta

Partnerzy

WOPR
PZK
Śląska Izba Turystyki
pttk
arion
24travel
antavia
oskar
LOGOSTOUR
Bliżej słońca
axet
OLIMP
SUNFUN
SOPOL
SUPERADRIA
nova-tour
wandrus
okservices
wonderlands
skysail
gandalf
tramp
alf
vivaclub

Rabka

RABKA: Znane uzdrowisko, ośrodek turystyczny, miejscowość położona w paśmie Gorców. Posiada liczne ośrodki wczasowe, sanitarne, atrakcyjną bazę turystyczna, szczególny mikroklimat. To miejsce polecamy na wypoczynek całoroczny szczególnie dla dzieci i młodzieży. 
Rabka

ŚWIADCZENIA:

Zakwaterowanie, wyżywienie 4x dziennie, doświadczona kadra pedagogiczna opieka kadry, medycznej, opieka WOPR, program rekreacyjno - sportowy, zapewnienie sportowe, ubezpieczenie NW, transport autokarowy, upominek dla każdego uczestnika.


 
PROGRAM:

konkursy, zabawy, dyskoteki codzienne na życzenie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, bogaty program rekreacyjno - sportowy, zajecie na odkrytym basenie (własny basen w ośrodku), jak powstały góry, wywiad z mieszkańcami, wędrówki piesze po okolicy, wycieczka autokarowa do Zakopanego, zwiedzanie Krupówek i skoczni narciarskiej, wyjazd kolejka na Gubałówkę, wycieczka autokarowa Pieniny, wizyta w muzeum Gorczańskim, pasowanie na turystę, zajęcia w pracowni garncarskiej, bal przebierańców,pobyt w Teatrze lalkowym ,,Rabcio'',pobyt w Skansenie Kolejnictwa,Udziałw zabawach Rabkoland


 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne Kajnar