Zielone kolonie

RABKA: Znane uzdrowisko, ośrodek turystyczny, miejscowość położona w paśmie Gorców. Posiada liczne ośrodki wczasowe, sanitarne, atrakcyjną bazę turystyczna, szczególny mikroklimat. To miejsce polecamy na wypoczynek całoroczny szczególnie dla dzieci i młodzieży. 
ZAKOPANE: Najpopularniejszy górski kurort w Polsce. To ciekawa miejscowość z niepowtarzalnym urokiem i wspaniałymi krajobrazami rozciąga się w kotlinie miedzy Gubałówka a Giewontem u podnóża Tatr. Liczne szlaki w głąb dolin i na górskie szczyty czekają na wytrwałych turystów. 
FUNKA: położona jest na granicy Borów Tucholskich i Zaborskiego Parku Krajobrazowego, w którym znajduje się wiele rezerwatów przyrody. Funka jest otoczona przez wspaniałe lasy pełne dzikiej zwierzyny, runa leśnego, czyste wody Jeziora Charzykowskiego pełne różnego rodzaju ryb. Wszystkie te zalety sprawiają, że Funka jest miejscem wyjątkowym do odpoczynku na łonie przyrody.
DŹWIRZYNO: miejscowość bardzo pięknie położona na zachodnim brzegu M. Bałtyckiego, leży nie tylko nad morzem, ale również nad Jez. Resko Przymorskie. Miejscowość ta ze względu na mikroklimat i piękne plaże, stała się kąpieliskiem morskim. Sąsiedztwo takich miejscowości jak Kołobrzeg i Mrzeżyno to dodatkowa atrakcja turystyczna. 


Wszelkie prawa zastrzeżone. Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne Kajnar